logo_krrp
logo_krrp
logo_krrp
previous arrow
next arrow
Slider

Nota prawna

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy prowadzonej przez Kancelarię działalności.

Treści zamieszczone na stronie nie mają charakteru profesjonalnych porad prawnych lub opinii prawnych, a właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za ich użycie i interpretację. W związku z powyższym Radca Prawny Patrycja Kułakowska-Wieleba nie ponosi odpowiedzialności z tytułu powstania ewentualnych szkód, wynikających lub mogących wynikać z korzystania z niniejszej strony internetowej. Żadna informacja zamieszczona na tej stronie nie zastąpi konsultacji z radcą prawnym, który udzieli profesjonalnej pomocy prawnej w oparciu o konkretny problem prawny. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zawartych na stronie informacji oraz w celu uzyskania porady prawnej lub opinii prawnej, należy skontaktować się telefonicznie (tel. 795014895), drogą elektroniczną (kontakt@kancelariapk-w.pl) bądź osobiście z radcą prawnym Patrycją Kułakowską-Wielebą.

Porady prawne są odpłatne.

Wybrane treści zawarte na niniejszej witrynie nie mogą być wykorzystywane w celach publicznych bez pisemnej zgody Radcy Prawnego Patrycji Kułakowskiej-Wieleby.

Prawa do używania i kopiowania strony https://www.kancelariapk-w.pl/ podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 880 ze zm.). Roszczenia z tytułu naruszenia praw będą dochodzone na drodze sądowej, a czyny karalne zgłaszane właściwym organom ścigania.

Przesłanie danych osobowych za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się w dziale: Kontakt oraz za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@kancelariapk-w.pl jest równoznaczne z dobrowolnym wyrażeniem zgody przez użytkownika serwisu na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych przez Patrycję Kułakowską-Wielebę prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Kułakowska-Wieleba na zasadach określonych w Regulaminie

Strona internetowa wykorzystuje informacje zarejestrowane za pośrednictwem plików „cookies” i innych tego typu technologii w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb korzystających z witryny oraz w celach statystycznych. Więcej o plikach cookies w  Polityce Prywatności.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio